Kokiu laiku laukti užsakytos prekės?

Įprastai visose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis, laiku tarp 8 ir 17 valandų.

Pristatymo laikas

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. Prekės esačios mūsų parduotuvėjė arba pas tiekėjus paprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas. Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba (kurjeris).

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio arba prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje, terminas, gali svyruoti nuo 1 iki 4 savaičių. Užsakius prekes, apie tikslesnę jų pristatymo datą informuos užsakymų administratorius.

Prekės pristatymo terminą ar kitus iškilusius klausimus galite pasitikslinti ir iki jos užsakymo. Atsiųskite mums užklausą ir mes suteiksime jus dominančią informaciją. 

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Tai yra pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Prekių pristatymo datą tikslina užsakymų administratorius.
Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.