Prekių pristatymas
E-parduotuvėje www.buineta.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins Jums priimtiną tikslų prekių pristatymo laiką.

Prekių priėmimas
Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumeną.
Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Nemokėk už prekių pristatymą
Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš Buineta.lt parduotuvės. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite, ir, kai tik užsakymas bus pristatytas į parduotuvę ir paruoštas atsiėmimui, Jus informuosime el. paštu arba telefonu.


Ūdrijos g. 38a, LT-62175, Alytus
Mob. tel.:+370-642-77000


Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID koretėlę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).